deň žien, ženy, tanec, čokoláda, petržalka, vino, bratislava

Piatkový večer pre ženy vo víre Salsy, vína a čokolády. Oslávme spoločne DEŇ ŽIEN.

 

Spolu s Limmad.sk sme si pre vás pripravili fantastický program na oslavu dňa žien.

Skĺbili sme úžastné veci, ktoré ženy milujú – TANEC, kvalitné VÍNO, luxusnú ČOKOLÁDU a perfektnú ATMOSFÉRU.
 
Čaká na Vás hodina tanca Salsa, na ktorej podľahnete rytickej hudbe a ladným pohybom, k tomu ochutnávka španielskych vín a ručne vyrábaných čokolád Jordi’s.

Čo sme si pre vás pripravili?

  • Tanečná hodina – SALSA

Kubánska Salsa je rytmický, energický, hravý ale aj zmyselný tanec, ktorý vás určite chytí za srdce.

Salsa je mix mnohých pohybov a rytmov, takisto môžete nájsť viacero druhov tohto tanca v rôznych krajinách Latinskej Ameriky. Kubánska Salsa má v sebe aj prvky pochádzajúce z Africkej kuktúry, ktorá túto krajinu ovplyvnila. Nájdete v nej silu, zmyselnosť, cit pre hudbu, radost a zábavu typickú pre Kubu.

Čaká na vás hodina plná rytmickej hudby, zmyselných pohybov a zábavy.

 

  • Ochutnávka španielských vín

Welcome drink:

ZINIO Rosado – Svieže a ovocné vínko zo španielskej oblasti LA RIOJA Alta. Hrozno pochádza z vinohradov starších ako 30 rokov z roznych typov pôd, najmä vápencového a ílovitého charakteru.

Vzorky na degustovanie: 

LAGRIMAS DE MARIA – V roku 2008 sa enologička vinárstva Patrocinio, María Martínez, rozhodla založiť vlastnú radu vín pod značkou “Máriine slzy”. Ponúka jej vlastné “know how” a zákazníkom chce priblížiť vinárstvo Patrocinio aj prostredníctvom svojho pohľadu na víno. Samotné slzy majú reprezentovať stopy zanechané vínom v pohári a chuť, ktorá vám po víne zostane v ústach. Takmer všetky vína v tejto rade sú jedno-odrodové a dorábané z klasických Rioja odrôd, ako śu Viura a Tempranillo. Ovocné chute a vône týmto vínam dominujú.

  • Ochutnávka ručne robených čokolád Jordi’s

Jordi’s sú čokolády vyrábané v Čechách špeciálnou formou Bean to Bar – celý proces výroby prebieha na jednom mieste. Tieto exkluzívne čokolády sú vyrábané z ručne miešaných zmesí kakaových bôbov. Praženie prebieha pri nízkej teplote, čo zabezpečuje nezameniteľnú chuť. Čokolády sa vyrábajú v  limitovaných ediciách.

Vzorka čokoládky ako darček na domov :).

Termín: Piatok   8.3. 18:30 – 20:30

Cena: 25 EUR/osoba

Prihlásenie:

Vyberte si z ponuky:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov