fit, fitday, cvičenie, joga, posilňovacie cvičenia, tvárová joga, tanec, buď fit, ženy, bratislava, petržalka, ovsište

Pripravili sme skvelé FIT dopoludnie pre všetky žienky.

Zostavili sme bohatý program prospešný pre vaše telo aj dušu! Vyhraďte si čas pre seba a príďte ho stráviť s nami! ???

Čaká na vás:
? Joga,
? Intensive posilňovacie cvičenie
? Tvárová joga
? Tanečná hodina

Dátum, miesto a čas:

(príchod a registrácia 8:30 – 8:50), Ovsištské námestie 1, Petržalka – Priestory tanečnej školy Poďme spolu tancovať (1. poschodie, oproti požičovni kostýmov )

Rezervujte si svoje miesto ➡️ TU

Cena: 29 Eur. V cene sú zahrnuté cvičenia, drobné občerstvenie, pitný režim.

Čo si treba priniesť: Pohodlné oblečenie na cvičenie, uterák, tenisky. Podložky na cvičenie sú k dispozícii (v prípade záujmu možnosť použiť vlastnú)

Harmonogram: 

09:00 – 10:00 – Joga s Yvet

10:20 – 11:00 – Intensive posilňovacie cvičenie

11:20 – 12:40 – Tvárová joga

12:50  – 13:30 – Tanečná latino hodina

13:30 – 14:00 – Voľná debata

Nasledujúce termíny:
  •  2019

Informácie o  cvičeniach:

Joga

Joga znamená spojenie v každom slova zmysle. Predovšetkým spojenie so sebou samým a životnými princípmi. Zároveň predstavuje nástroj na prežitie zdravšieho, vyrovnanejšieho a dlhšieho života.

Ide o tradičnú formu jogy, vychádzajúcu zo základných princípov a pozícií, ktoré sú prevádzané s precíznosťou, funkčnosťou a s dôrazom na detail.

Hodina jogy je ideálna na zlepšenie ohybnosti, spevnenie tela a utíšenie mysle po rušnom dni.

 

INTENSIVE cvičenie

INTENSIVE je 30 minútové cvičenie pozostávajúce z 5 fáz od zahrievania, kardio a silového tréningu, ochladzovania a strečingu. Pracuje s váhou vlastného tela a využíva prvky aerobicu, taeba, boxu a kick boxu, ale aj jogy. Je vhodné pre začiatočníčky, ale aj pokročilé, ktoré majú chuť na sebe neustále makať.

Tvárová joga

Tvárová joga je prirodzenou metódou omladenia tváre. Vďaka pravidelnému posilňovaniu tvárových svalov môžeme odstrániť dvojitú bradu, spevniť ovisnuté kontúry tváre a líca, zjemniť
hlboké vrásky a rozžiariť pleť. Je skvelé, ak cvičenie skombinujeme s masážami tváre, ktoré nám nielen prekrvia a osviežia pleť, ale upokoja myseľ a odbúrajú stres.

Tanečná hodina

Latinsko americké tance sú plné vášne, radosti, energickej hudby a zmyselných pohybov.

Rozhýbete svoje telo v rytmoch tancov Chachacha, Salsa, Rumba alebo Jive, nechajte sa prekvapiť.

Tanec má množstvo blahodarných účinkov na fyzické, aj psychické zdravie. Zlepšuje držanie tela, rozvíja pamäť, zlepšuje náladu, takže si môžete byť isté, že budete odchádzať s úsmevom na tvári.

Informácie o lektorkách:

Yveta Kulajtová

Yvette sa stala lektorkou jogy  hneď po absolvovaní prvého jogového školeniav POWERJOGA AKADEMIA SLOVENSKO v roku 2011.

Zaľúbila si tento systém cvičenia , ako náhradu  za kondične aktívne roky  počas ktorých súťažne športovala a viedla hodiny aerobiku , aqua aerobiku…Absolvovala kurzy, semináre a certifikované školenia  špecializované na gravid jogu, detskú jogu ,jogovú terapiu, a senior jogu.

Lekcie sú vedené, podľa zloženia klientov , tempo lekcie – určuje kondícia klienta, náročnosť ásan – poznanie svojich možností… Dbá na to, aby klient  z lekcie odchádzal zregenerovaný a dobre naladený.

V Poďme spool tancovať vedie pravidelné hodiny Jogy vždy v Pondelok a Štvrtok o 19:00

 

Miroslava Kromková - Kyra

Miroslava Kromková (Kyra)

– certifikovaná trénerka vo fitnes a kulturistike I. stupňa, inštruktorka Zumba Basic 1, poradkyňa pre výživu AVP a spolumajiteľkou ženského fitnescentra FitCurves Ružinov, ktoré mení životy žien všetkých vekových kategórií a fitnes levelov k lepšiemu. Výsledky v chudnutí, zlepšovanie zdravia a kondície a celková zmena životného štýlu žien a ich rodín je jej ranná káva a dôvod, prečo už desiaty rok je jej práca zároveň aj jej hobby.

 

Zuzana Ondrisová

– tvárovej joge venuje už štvrtý rok. Vedie individuálne a skupinové kurzy, workshopy a prednášky. Motivuje ženy k praktizovaniu tejto prirodzenej metódy omladenia tváre. Veľmi rada pomôže na ceste za zdravou a mlado vyzerajúcou tvárou.

andrea zelinkova

Andrea Zelinková

– diplomovaná trénerka tanca, ktorá pretancovala už viac ako 20 rokov svojho života ako tanečníčka, choreografka a v posledných rokoch najmä lektorka. Pretancovala sa mnohými krajinami, súťažami a projektami. Na tanci miluje najmä vášeň, radosť, spojenie s hudbou, s vlastným telom a v párových tancoch s partnerom.  Je majiteľkou tanečnej školy Poďme spolu tancovať.

Prihláste sa:

Vyberte si z ponuky:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov