Aj keď preferujem osobný kontakt, viem, že vďaka tejto možnosti si môžeme spolu zatancovať a zacvičiť v pohodlí vášho domova.

Po prihlásení sa, obdržíte email s inštrukciami a následne link k videu na cvičenie.

joga cvičenie Bratislava Petržalka online

JOGA

Joga znamená spojenie v každom slova zmysle. Predovšetkým spojenie so sebou samým a životnými princípmi. Zároveň predstavuje nástroj na prežitie zdravšieho, vyrovnanejšieho a dlhšieho života.

Ide o tradičnú formu jogy, vychádzajúcu zo základných princípov a pozícií, ktoré sú prevádzané s precíznosťou, funkčnosťou a s dôrazom na detail.

Hodina jogy je ideálna na zlepšenie ohybnosti, spevnenie tela a utíšenie mysle po rušnom dni.

  • Pondelok 19:00
  • Štvrtok 19:00
Prihlásiť sa
strongbody cvičenie Bratislava Petržalka

STRONG BODY

Strong body je hodina zameraná na precvičovanie najmä CORE svalov tela. Tréning pozostáva z cvičení na posilnenie vnútorných svalov, pomocou využívania vlastnej váhy a jednoduchých pomôcok. Posilňujú sa najmä vnútorné brušné svaly a stred tela, vďaka čomu odľahčíte chrbticu, zlepšíte  držanie tela a tým predídete bolesti krčnej a driekovej chrbtice a samozrejme spevníte svalstvo, najmä na kritických partiách.

Výborná kombinácia ku cardio a tanečným cvičeniam.

Neodmysliteľnou súčasťou je strečing na konci hodiny, ktorý svaly natiahne a zregeneruje. Sval tak ostane pevný a zároveň natiahnutý.

  • Streda 18:10

Prihlásiť sa

Bližšie informácie vám budú zaslané po obdržaní prihlášky. Odkaz na cvičenie v deň konania lekcie.