Aj keď preferujem osobný kontakt, viem, že vďaka tejto možnosti si môžeme spolu zatancovať a zacvičiť v pohodlí vášho domova.

Po prihlásení sa, obdržíte email s inštrukciami a následne link k videu na cvičenie.

joga cvičenie Bratislava Petržalka online

JOGA

Joga znamená spojenie v každom slova zmysle. Predovšetkým spojenie so sebou samým a životnými princípmi. Zároveň predstavuje nástroj na prežitie zdravšieho, vyrovnanejšieho a dlhšieho života.

Ide o tradičnú formu jogy, vychádzajúcu zo základných princípov a pozícií, ktoré sú prevádzané s precíznosťou, funkčnosťou a s dôrazom na detail.

Hodina jogy je ideálna na zlepšenie ohybnosti, spevnenie tela a utíšenie mysle po rušnom dni.

  • Pondelok 18:30
  • Štvrtok 19:00
Prihlásiť sa
Fit Dance tanečné cvičenie Bratislava Petržalka

FITDANCE

Fit – Dance je skvelé tanečné cardio, na ktorom si dáte do tela.

Vďaka tancu sa prirodzeným spôsobom posilňuje obrovské množstvo svalov a formuje postava. Vďaka energickej hudbe latinsko-amerických tancov a zanieteným lektorom nabije obrovským množstvom endorfínov, čo je záruka dobrej nálady. Na konci hodiny vás čakajú posilňovacie cvičenia a strečing.

  • Piatok 17:30

Prihlásiť sa
intensive cvičenie Bratislava Petržalka

INTENSIVE

INTENSIVE je cvičenie pozostávajúce z 5 fáz od zahrievania, kardio a silového tréningu, ochladzovania a strečingu. Vhodné pre ženy aj mužov.

Pri silovomu tréningu sa pracuje s váhou vlastného tela a pri kardiu využívame prvky aerobicu, taeba, boxu a kick boxu.

INTENSIVE cvičenie využíva intervaly striedania cvikov silového zaťaženia a kardia, čo umožňuje sval v danom okamihu maximálne zaťažiť, ale neskôr mu dovoľuje si aj oddýchnuť.

Pravidlom je makať viac v krátkom čase bez prestojov, čo zabezpečí pravidelným trénovaním prírastok svalovej hmoty a ubúdanie tukových zásob tela.

  • Štvrtok 18:00
Prihlásiť sa
strongbody cvičenie Bratislava Petržalka

STRONG BODY

Strong body je hodina zameraná na precvičovanie najmä CORE svalov tela. Tréning pozostáva z cvičení na posilnenie vnútorných svalov, pomocou využívania vlastnej váhy a jednoduchých pomôcok. Posilňujú sa najmä vnútorné brušné svaly a stred tela, vďaka čomu odľahčíte chrbticu, zlepšíte  držanie tela a tým predídete bolesti krčnej a driekovej chrbtice a samozrejme spevníte svalstvo, najmä na kritických partiách.

Výborná kombinácia ku cardio a tanečným cvičeniam.

Neodmysliteľnou súčasťou je strečing na konci hodiny, ktorý svaly natiahne a zregeneruje. Sval tak ostane pevný a zároveň natiahnutý.

  • Streda 18:10

Prihlásiť sa
salsation tanec cvičenie Bratislava Petržalka online doma

SALSATION

Salsation je tanečný fitness program, ktorý spája funkčný tréning s tancom.

Je to skvelý spôsob ako spraviť niečo pre svoje telo zábavným spôsobom pri rytmickej hudbe.

Kombinuje tanečné pohyby s revolučnými fitness protokolmi do nového fitness šialenstva plného vyjadrovania pocitov z hudby a tanca.

Je  to zmes rôznych rytmov, kultúr, tanečných štýlov a fitness.

  • Utorok 18:00
Prihlásiť sa

Bližšie informácie vám budú zaslané po obdržaní prihlášky. Odkaz na cvičenie v deň konania lekcie.