Zdravý chrbát, fyzio, držanie tela, bolesť chrbta, bratislava, petržalka

Zdravý chrbát, správne držanie tela, dýchanie a správny pohyb vám zabezpečia radosť zo športu, ale pomôžu aj pri každodenných aktivitách.

Dopoludnie plné prospešných informácií a praktických cvikov o tom, ako sa hýbať a športovať bez bolesti chrbta.  

Dozviete sa, čo je to hlboký stabilizačný systém tela (core), na čo slúži, ako ho používať pri pohybe, pri športe ale aj v bežnom živote.

A samozrejme sa naučíte, ako svaly stabilizačného systému posilňovať. Naučíte sam ako správne stáť, sedieť, chodiť či spať. Aké svaly treba posilniť, aby netrpel váš chrbát a množstvo iných užitočných informácií.

Dopoludním vás prevedie Jakub Cvik, diplomovaný kondičný tréner, absolvent FTVS UK,  s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti koordinačných a kondičných tréningov. 7 rokov pracoval ako fyzioterapeut ss ľuďmi po úrazoch a operáciách. Zakladateľ CvikFit

Dátum, miesto a čas:

  • 18.5. začiatok cvičení 9:30 – 12:30 (príchod a registrácia 9:00 – 9:20), Ovsištské námestie 1, Petržalka – Priestory tanečnej školy Poďme spolu tancovať (prvé poschodie)


❤️Zarezervujte si miesto ➡️ ahoj@podmespolutancovat.sk alebo TU ❤️
(Kapacita miest obmedzená)

Cena: 39 Eur. V cene sú zahrnuté cvičenia, drobné občerstvenie, pitný režim.

Čo si treba priniesť: Pohodlné oblečenie na cvičenie, uterák, tenisky. Podložky na cvičenie sú k dispozícii (v prípade záujmu možnosť použiť vlastnú)

Prihlásenie:

Vyberte si z ponuky:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov