Andrejka s jej nekonečnou mierou tolerancie, trpezlivosti a neutíchajúcim optimizmom doplneným o krásny úsmev, dá dokonca aj úplne dreveným ľudom (ako som ja :)) pocit, že sa tanec zvládnuť dá. A ono sa to ozaj dá 🙂 Práve vďaka nej sme na svadbe mohli predviesť, pre hostí, ale aj pre nás samých, perfektné číslo veľmi jemného, no o to precítenejšieho tanca, za ktorý sme zožali dlhý a verím, že aj úprimný potlesk 😉

Radka a Marek

Andrejka oplýva veľkou silou pozitivizmu a jej passion pre tanec vie každého dostať do tej správnej nálady pri každej hodine tanca. Nevadí, či ste super tanečník alebo úplné “tanečné poleno”, každý si nájde na hodine tanca to, čo všetci potrebujeme po každodennej práci – odreagovanie, zábavu a pozitívnu energiu do ďalšieho dna. Andrejka má veľa trpezlivosti, takže dokáže stráviť dostatok času s každým tanečným párom či jednotlivcom natoľko, aby človek odchádzal po hodine s pocitom spokojnosti, že sa mu znova podarilo naučiť niečo nové a prekonať tak samého seba a svoju prirodzenú ľudskú pohodlnosť.

Ingrid

Ďakujeme za veľmi príjemné hodiny, na konci ktorých sme sa suverénne postavili pred svadobných hostí a prvýkrát si spolu zatancovali ako manželia! A nebol to trapas 🙂

Kamila a Tomáš

Hodiny s Aďkou si skvele užívam. Je to nielen učenie sa niečomu novému, ale zároveň aj zábava. Nech prídem na hodiny tanca akokoľvek zničená z práce, vždy odchádzam plná energie a dobrej nálady. A bonus, ktorý som získala – konečne som pochopila, ako sa správne “vložiť” do náručia muža. :)”

Dáša Sliacka

Aďka Vás hneď od začiatku nakazí dobrou náladou a entuziazmom k tancu. V uvoľnenej atmosfére sa mi ľahko učili jednotlivé tance, kroky a ako bonus – vždy som odchádzal s úsmevom na tvári. Celkovo kurz prevýšil moje očakávania a vrelo odporúčam každému, kto má záujem sa naučiť niečo nové.

Tomáš

Aďa, aj vďaka tebe to bol Amazing Day. Pripravila si nám svadobný tanec, ktorý aj vďaka tebe dopadol veľmi dobre 🙂 Čo na tebe veľmi oceňujeme je tvoj pozitívny prístup k práci a fakt, že vždy keď sme prišli na hodinu (častokrát aj večer), oplývala si pozitívnou energiou.  Vidno, že ťa tancovanie veľmi baví a prosím, drž si tento prístup aj naďalej 🙂 Ďakujeme!

Inka a Michal

Prihlásiť sa na tanečný kurz, najmä pre ľudí, ktorí už nemajú ..násť, ani sa nepripravujú na svadbu, ba práve naopak, niekoľko dlhých rokov od ich vlastnej svadby už prešlo, nie je jednoduché. Jedna vec je ale odhodlanie a prekonanie vlastnej neistoty a možno aj pohodlnej zóny, druhá, atmosféra a lektorovanie takéhoto kurzu. Nám sa splnil jeden malý sen. Našli sme v osobe Andrey Zelinkovej skvelú a trpezlivú lektorku, ktorá je aj dostatočne razantná a k spoločnému cieľu mieriaca lektorka výučby tancov. Veľmi empatická, na druhej strane aj isté bariéry či hranice našich tanečných možností chápajúca tanečníčka, ktorej odporúčania ako „nechajte sa viesť“, alebo „uvoľnite sa, majte z toho radosť“ si budem pamätať asi aj mimo tanečného parketu. Odbornosť, osobnosť a empatia Andrey je dôvodom, pre ktorí sme sa rozhodli pokračovať aj v tzv. “striebornom kurze” a verím, že sa pod jej vedenie ešte v niektorom ďalšom kurze spoločne s mojim manželom dostaneme. Andrejka, viete vytvoriť pohodovú, pokojnú, pre nás, začiatočníkov, nestresujúcu  a zároveň tvorivú atmosféru a pri každom kurze sme sa pod vašim vedením o malinký krôčik zdokonaľovali a nachádzali radosť zo zvládnutia niektorých tancov.

Viera a Erik

Andrejka je veľká profesionálka. Má veľmi milé vystupovanie a dokáže aj nám netanečníkom vysvetliť, ukázať, ako má tanec vyzerať. Tešíme sa na každú spoločnú hodinu a z každého nového tanca, ktorý sa s jej pomocou naučíme.

Monika

Andrea je profesionálny tréner a svojim klientom sa venuje na 120%. Absolvovali sme pod jej vedením dva kurzy a naozaj to stálo za to. Podrobne vysvetlí klientom, čo a ako treba robiť, ukáže, v prípade, že vidí, že si kroky nie úplne osvojili, nemá problém vysvetliť znova a pokojne “zahrá” tak mužskú, ako aj ženskú úlohu pri tanci 🙂 Okrem toho je veľmi príjemná, vtipná a hodiny s ňou boli zábavné (okrem toho, že sme museli aj hodne drieť 🙂 a veľa sme sa naučili.

Alex a Peťo

Obdivujem/e jej obrovskú trpezlivosť a snahu naučiť nás – netanečníkov – tancovať spoločenské tance s noblesou. 😉

Majka a Roman