Andrea Zelinková

Diplomovaná trénerka tanca, ktorá pretancovala už viac ako 20 rokov svojho života ako tanečníčka, choreografka a v posledných rokoch najmä ako lektorka. Viac o Andrei, jej skúsenostiach a úspechoch sa dočítate v sekcii O mne.

Venuje sa najmä výučbe tanečných kurzov pre dospelých, svadobných tancov a individuálnych lekcií pre dospelých, kurzy pre ženy a takisto vedie detské krúžky.

….bude s vami tancovať

Yveta Kulajtová

Yveta Kulajtová

Yvette sa stala lektorkou jogy  hneď po absolvovaní prvého jogového školenia v POWERJOGA AKADEMIA SLOVENSKO v roku 2011.

Zaľúbila si tento systém cvičenia , ako náhradu  za kondične aktívne roky  počas ktorých súťažne športovala a viedla hodiny aerobiku , aqua aerobiku…Absolvovala kurzy, semináre a certifikované školenia  špecializované na gravid jogu, detskú jogu ,jogovú terapiu, a senior jogu.

Lekcie sú vedené, podľa zloženia klientov , tempo lekcie – určuje kondícia klienta, náročnosť ásan – poznanie svojich možností… Dbá na to, aby klient  z lekcie odchádzal zregenerovaný a dobre naladený.

…bude s vami cvičiť jogu, jogu pre školákov a gravid jogu

Salsation, cvičenie, tanečné kardio cvičenie, Ovsište, Petržalka, Bratislava

Táňa Mesárošová

Táňa miluje tanec a šport od svojho útleho detstva. Začínala so športovou gymnastikou a cez folklór a moderný tanec sa dostala až k latinskoamerickým tancom, ktorým sa venuje dodnes.

Prečo práve „latino“? Zamilovala sa do ich hudby a životného štýlu. Hoci nikdy nemala ambície stať sa inštruktorkou, v roku 2014 v Prahe uvidela Salsation® a bolo rozhodnuté. Definitívne.

Cvičenie ju úplne očarilo, začala navštevovať workshopy a akcie na Slovensku aj v zahraničí, kde sa cvičilo Salsation®.

Od roku 2016 je certifikovanou inštruktorkou a Salsation® sa stalo súčasťou jej každodenného života.

…  bude s vami tancovať Salsation

Veronika Izsmánová

Veronika Izsmánová

 

Od svojich 6 rokov Sa tancu venuje a prešla si viacerými tanečnými štýlmi a neskôr tanec študovala na VŠMU. Veronika sa posledných desať rokov venuje najmä orientálnym tancom a cvičeniu. Je certifikovanou lektorkou Pilatesu a Flyfitu.

 

….bude s vami cvičiť StrongBody