Andrea Zelinková

Diplomovaná trénerka tanca, ktorá pretancovala už viac ako 20 rokov svojho života ako tanečníčka, choreografka a v posledných rokoch najmä ako lektorka. Viac o Andrei, jej skúsenostiach a úspechoch sa dočítate v sekcii O mne.

Venuje sa najmä výučbe tanečných kurzov pre dospelých, svadobných tancov a individuálnych lekcií pre dospelých, kurzy pre ženy a takisto vedie detské krúžky.

….bude s vami tancovať

Adela Jesenovcová

Certifikovaná inštruktorka aerobiku I.,II.,III. stupňa, bývalá majiteľka fit štúdia a milovníčka dynamickej ashtanga jogy od roku 2009. Neúnavný bojovník a nekompromisný optimista.

Mama dvoch dcér, ktorá žije aktívne a nechce sa zmieriť s tým, že na bruchu nemá tehličky. Bežec na dlhé trate, doslovne aj prenesene. Vyštudovaná ekonómka so srdcom jogujúcej spisovateľky. Vypína pri piatom kilometri na cyklistickom trenažéri, či na prechádzke so psom v prírode. Dušu živí knihami, dobrými filmami a píše tvorivé, aj odborné texty.

….bude s vami cvičiť JOGU

Yveta Kulajtová

Yveta Kulajtová

Yvette sa stala lektorkou jogy  hneď po absolvovaní prvého jogového školenia v POWERJOGA AKADEMIA SLOVENSKO v roku 2011.

Zaľúbila si tento systém cvičenia , ako náhradu  za kondične aktívne roky  počas ktorých súťažne športovala a viedla hodiny aerobiku , aqua aerobiku…Absolvovala kurzy, semináre a certifikované školenia  špecializované na gravid jogu, detskú jogu ,jogovú terapiu, a senior jogu.

Lekcie sú vedené, podľa zloženia klientov , tempo lekcie – určuje kondícia klienta, náročnosť ásan – poznanie svojich možností… Dbá na to, aby klient  z lekcie odchádzal zregenerovaný a dobre naladený.

…bude s vami cvičiť jogu, jogu pre školákov a gravid jogu

Paulína Repčíková

Paulína miluje tanec a pohyb od malička. Bavia ju akékoľvek pohybové kreácie, štýly a energie. Rada improvizuje a skúšam nové veci.

Tancu sa venuje profesionálne, má za sebou rôzne medzinárodné projekty v televízií, videoklipoch a komercií všeobecne, obsadené 1., 2. a 3. miesta v sútažiach v akrobatickom Rock and Rolle a súčasnom tanci, ale aj muzikály v divadlách a jedno ázijské turné.

Vzdelanie nadobudla od Bratislavy až po New York na rôznych workshopoch.

Medzi jej popredné štýly patria contemporary – súčasny tanec, street a urban, ladies style.

…bude s vami tancovať Diva Style

Salsation, cvičenie, tanečné kardio cvičenie, Ovsište, Petržalka, Bratislava

Táňa Mesárošová

Táňa miluje tanec a šport od svojho útleho detstva. Začínala so športovou gymnastikou a cez folklór a moderný tanec sa dostala až k latinskoamerickým tancom, ktorým sa venuje dodnes.

Prečo práve „latino“? Zamilovala sa do ich hudby a životného štýlu. Hoci nikdy nemala ambície stať sa inštruktorkou, v roku 2014 v Prahe uvidela Salsation® a bolo rozhodnuté. Definitívne.

Cvičenie ju úplne očarilo, začala navštevovať workshopy a akcie na Slovensku aj v zahraničí, kde sa cvičilo Salsation®.

Od roku 2016 je certifikovanou inštruktorkou a Salsation® sa stalo súčasťou jej každodenného života.

…  bude s vami tancovať Salsation

Veronika Izsmánová

Veronika Izsmánová

 

Od svojich 6 rokov Sa tancu venuje a prešla si viacerými tanečnými štýlmi a neskôr tanec študovala na VŠMU. Veronika sa posledných desať rokov venuje najmä orientálnym tancom a cvičeniu. Je certifikovanou lektorkou Pilatesu a Flyfitu.

 

….bude s vami cvičiť StrongBody