Andrea Zelinková

Diplomovaná trénerka tanca, ktorá pretancovala už viac ako 20 rokov svojho života ako tanečníčka, choreografka a v posledných rokoch najmä ako lektorka. Viac o Andrei, jej skúsenostiach a úspechoch sa dočítate TU.

Venuje sa najmä výučbe tanečných kurzov pre dospelých, svadobných tancov a individuálnych lekcií pre dospelých, kurzy pre ženy a takisto vedie detské krúžky.

….bude s vami tancovať

Yveta Kulajtová

Denisa Halická

Jej obľúbený citát znie: “V tanci nemôžeš byt dobrý alebo zlý. Môžeš len žiť pre tanec alebo tancovať pre život. ” Tancu sa venuje od malička a ako tvrdí, nie je si istá či žije pre tanec alebo tancuje pre život. Tanec je súčasťou jej života už dlhých 30 rokov a miluje ho stále rovnako.

Začínala klasickou pohybovou prípravkou, vystriedala viacero tanečných štýlov, nakoniec ju
oslovili spoločenské tance, ktorým som sa venovala najdlhšie, neskôr prepadla čaru salsy a bachaty, ktoré sa jej zapáčili najmä svojou nespútanosťou a energiou.

Veríme, že aj vy s jej pomocou objavíte čaro tohto nádherného tanca.

…bude s vami tancovať Salsu a Bachatu

Yveta Kulajtová

Yveta Kulajtová

Yvette sa stala lektorkou jogy  hneď po absolvovaní prvého jogového školenia v POWERJOGA AKADEMIA SLOVENSKO v roku 2011.

Zaľúbila si tento systém cvičenia , ako náhradu  za kondične aktívne roky  počas ktorých súťažne športovala a viedla hodiny aerobiku , aqua aerobiku…Absolvovala kurzy, semináre a certifikované školenia  špecializované na gravid jogu, detskú jogu ,jogovú terapiu, a senior jogu.

Lekcie sú vedené, podľa zloženia klientov , tempo lekcie – určuje kondícia klienta, náročnosť ásan – poznanie svojich možností… Dbá na to, aby klient  z lekcie odchádzal zregenerovaný a dobre naladený.

…bude s vami cvičiť Jogu

Zuzana Boskova

Zuzana Leňová Botková (Botka)

Zuzana  (Botka)  sa cvičeniu venuje celý život 🙂

má 29-ročnú prax v oblasti aerobicu a skupinových cvičení a 18-ročnú prax v oblasti fitnes.

SM sys.(stabilizačno-mobilizačný sys. I.a II.st)
DNS (dynamická neuromuskulárna stabilizácia šport a fitnes I.časť)
Tréner vo fitnes a kulturistike I.st. INFORM
IFAA Licencia A (medzinárodný certifikát)
Step diplom SCAF
Travel step diplom SCAF
Strečing diplom SCAF
Aerobic instructor II.tr. SCAF
Body balance diplom
redukcia hmotnosti a naberanie svalovej hmoty
odstránenie bolesti chrbta a kompenzačné cvičenia
cvičenie s vlastnou hmotnosťou – Bosu,TRX,fitball
tvorba tréningového plánu na mieru
úprava stravovacích návykov
silový a kondičný tréning

+421 0903 151 145
zuzka.botka@gmail.com

Juraj Tokar

Juraj Tokár

Juraj Tokár, študent a učiteľ systému Iyengar jóga, absolvent trojročného štúdia jógy v brnenskom Iyengar centre. Absolvoval aj množstvo ďalších workshopov s poprednými svetovými učiteľmi. Poznatky a ďalšie skúsenosti získal aj počas študijného pobytu na Ramamani Iyengar Memorial Yoga institute v  indickej Pune, kde študoval u priamych potomkov – Geety, Prashanta a Abhijaty  Iyengar.

Hodiny Iyengar jógy sú zamerané na bezpečné a správne prevedenie a nastavenie jógových pozícií (ásan) s cieľom získať fyzický a psychický benefit pre cvičenca postupným budovanim sily a výdrže. Iyengar jóga sa upriamuje na presné a správne zarovnanie tela, časovanie a poradie ásan.