Andrea Zelinková

Diplomovaná trénerka tanca, ktorá pretancovala už viac ako 20 rokov svojho života ako tanečníčka, choreografka a v posledných rokoch najmä ako lektorka. Viac o Andrei, jej skúsenostiach a úspechoch sa dočítate TU.

Venuje sa najmä výučbe tanečných kurzov pre dospelých, svadobných tancov a individuálnych lekcií pre dospelých, kurzy pre ženy a takisto vedie detské krúžky.

….bude s vami tancovať

Yveta Kulajtová

Denisa Halická

Jej obľúbený citát znie: “V tanci nemôžeš byt dobrý alebo zlý. Môžeš len žiť pre tanec alebo tancovať pre život. ” Tancu sa venuje od malička a ako tvrdí, nie je si istá či žije pre tanec alebo tancuje pre život. Tanec je súčasťou jej života už dlhých 30 rokov a miluje ho stále rovnako.

Začínala klasickou pohybovou prípravkou, vystriedala viacero tanečných štýlov, nakoniec ju
oslovili spoločenské tance, ktorým som sa venovala najdlhšie, neskôr prepadla čaru salsy a bachaty, ktoré sa jej zapáčili najmä svojou nespútanosťou a energiou.

Veríme, že aj vy s jej pomocou objavíte čaro tohto nádherného tanca.

…bude s vami tancovať Salsu a Bachatu

Yveta Kulajtová

Yveta Kulajtová

Yvette sa stala lektorkou jogy  hneď po absolvovaní prvého jogového školenia v POWERJOGA AKADEMIA SLOVENSKO v roku 2011.

Zaľúbila si tento systém cvičenia , ako náhradu  za kondične aktívne roky  počas ktorých súťažne športovala a viedla hodiny aerobiku , aqua aerobiku…Absolvovala kurzy, semináre a certifikované školenia  špecializované na gravid jogu, detskú jogu ,jogovú terapiu, a senior jogu.

Lekcie sú vedené, podľa zloženia klientov , tempo lekcie – určuje kondícia klienta, náročnosť ásan – poznanie svojich možností… Dbá na to, aby klient  z lekcie odchádzal zregenerovaný a dobre naladený.

…bude s vami cvičiť Jogu