Poďme spolu tancovať

Tanečná škola Poďme spolu tancovať je výsledkom mojich dlhoročných skúseností ako lektorky a tanečnice. Musím sa priznať, že mať vlastnú tanečnú školu, nebolo nikdy mojím snom. Avšak, ako sa hovorí, človek mieni, pánboh mení…

Posledných pár rokov sa venujem tancu najmä ako lektorka tanečných hodín pre deti a dospelých. A práve to ma presvedčilo, že nastal čas na vlastnú tanečnú školu, ktorá bude iná. Kde vás naučíme nielen tanečné kroky, ale aj všetko ostatné, čo je dôležitou súčasťou tanca – partnering (ako správne tancovať v páre), charakter jednotlivých tancov a najmä spoločne objavíme radosť, lásku a vášeň k tancu.

Nie je dôležité, či ste absolútny začiatočník alebo s tancom už nejaké skúsenosti máte. Ani to, či preferujete tancovanie v páre alebo sa len chcete vyblázniť a vytancovať na tanečných hodinách (cvičeniach) určených pre jednotlivcov.

Okrem tanca máme v ponuke množstvo doplnkových aktivít, ako sú cvičenia na spevnenie tela,  vzdelávacie workshopy,  rôzne tanečné aj netanečné kurzy.

Neváhajte a Poďme spolu tancovať !