Strong, strong nation, Cvicenie, cardio Cvicenie, skupinove cvicenie

STRONG Nation® je revolučný vysoko intenzívny tréning (HIIT) synchronizovaný do rytmu energickej hudby. Hudba je špeciálne navrhnutá tak, aby zodpovedala každému jednému pohybu, a súčasne motivovala k prekonávaniu vlastných limitov. Takže žiadne počítanie sérií, iba pohyby v tempe energickej hudby.

STRONG Nation® kombinuje cvičenie s váhou vlastného tela, kardio tréning a plyometrické cviky (ma rozvoj dynamiky a sily), vďaka čomu spaľujete maximum kalórií (400-800kcal) za minimum času. Na každej hodine spaľujete tuk, precvičujete svaly celého tela, získavate kondíciu a nadobúdate svalovú hmotu. 

Striedanie intenzity a tempa cvičenia zvyšuje termogénny efekt v tele, čo predlžuje čas, kedy telo spaľuje kalórie. Stimulovaním aeróbneho aj anaeróbneho systému si vybudujete vytrvalosť a lepšiu kontrolu nad vlastným telom. Vďaka STRONG Nation® si vybudujete nové sebavedomie a budete sa cítiť spokojne vo vlastnom tele.

STRONG je tiež univerzálny program určený pre každého bez obmedzenia veku, pohlavia, či aktuálnej kondície. Počas tréningu si môžete vybrať jednu z troch intenzít prevedenia každého cviku a postupne tak prekonávať svoje limity.

Rôzne úrovne zároveň zabezpečia, že nuda na hodine nehrozí a každým tréning ťa posúva vpred.

 

Lektor: Miška

  • Štvrtok 18:00 – 19:00

Cena: 7 € / vstup (na cvičenie je možné využiť karty Multisport  a UpBalansea s doplatkom 2€)

65 €/10 vstupov

Kapacita cvičení je obmedzená. Na hodinu je nutné sa prihlásiť.

Z dôvidu obmedzených počtov účastníkov, odhlásenie z lekcie je možné 24h pred konaním, inak bude potrebné lekciu uhradiť. 

Prihláseniť sa môžete v rozvrhu po kliknutí na vybraný termín hodiny.

PRIHLÁSIŤ SA