cvičenie Bratislava, intensive cvičenie, Intensive, Petržalka, skupinové cvičenie
INTENSIVE je cvičenie pozostávajúce z 5 fáz od zahrievania, kardio a silového tréningu, ochladzovania a strečingu. Vhodné pre ženy aj mužov.

Pri silovomu tréningu sa pracuje s váhou vlastného tela a pri kardiu využívame prvky aerobicu, taeba, boxu a kick boxu.

INTENSIVE cvičenie využíva intervaly striedania cvikov silového zaťaženia a kardia, čo umožňuje sval v danom okamihu maximálne zaťažiť, ale neskôr mu dovoľuje si aj oddýchnuť. Podľa štúdií potrebuje totiž sval po silovom zaťažení cca 90 sekundový oddych. Úlohou je zároveň aj vyšplhať tep pri cvičení na úroveň spaľovania tukov, no zároveň ho ponechať v aeróbnej zóne a cvičiť tak za neustáleho prísunu kyslíka do svalov. To všetko sa deje počas iba 30 minút.

Pravidlom je makať viac v krátkom čase bez prestojov, čo zabezpečí pravidelným trénovaním prírastok svalovej hmoty a ubúdanie tukových zásob tela.

Cvičenie má množstvo variácií, ktoré prevedie inštruktorka počas cvičenia, preto je vhodné pre všetky začiatočníčky, ale aj pokročilé, ktoré majú chuť na sebe neustále makať a zvyšovať svoje limity.

Na konci tréningu vás samozrejme čaká strečing, aby vaše svaly boli nielen silné ale aj pružné.

Lektor: Kyra

  • Štvrtok 18:00 – 18:45

Cena: 7 € / vstup (na cvičenie je možné využiť kartu Multisport s doplatkom 2€)

60 €/10 vstupov

Kapacita cvičení je obmedzená. Na hodinu je nutné sa prihlásiť.

Z dôvidu obmedzených počtov účastníkov, odhlásenie z lekcie je možné 24h pred konaním, inak bude potrebné lekciu uhradiť. 

Chcem cvičiť doma ONLINE formou.

Prihlásiť sa

Chcem prísť cvičiť naživo.

Prihlásiť sa