valentínsky večer pre páry, tanec, víno, čokoláda, valentín, bratislava, petržalka

Valentínsky večer pre páry vo víre Tanga, vína a čokolády.

 

Spolu s Limmad.sk sme si pre vás pripravili skvelý povalentínsky večer. Sme presvedčení o tom, že spoločne strávený čas s partnerom vzťahom prospieva a piatkový večer, ešte k tomu takmer valentínsky je skvelou príležitosťou skúsiť niečo nové. Tanec a víno boli vždy výborná kombinácia a my sme sa rozhli to okoreniť ešte aj skvelými, ručne vyrábanými čokoládami Jordi’s.

Čo sme si pre vás pripravili?

  • Tanečná hodina – Tango

Tango je zmyselný tanec pochádzajúci z Argentíny. Tango sa tancuje v uzavretom držaní, v     blízkosti partnera. Je to tanec plný napätia, emócií,  zmyselnosti a vášne.

Na hodine sa naučíte nielen základné figúry a jednoduchú choreografiu, ale najmä to, ako tancovať v páre tak, aby to bol zážitok. Muži sa naučia správne viesť svoje partnerky, ženy zasa, ako to mužovi dovoliť a nechať ho viesť.

 

  • Ochutnávka španielských vín

Welcome drink:

ZINIO Rosado – Svieže a ovocné vínko zo španielskej oblasti LA RIOJA Alta. Hrozno pochádza z vinohradov starších ako 30 rokov z roznych typov pôd, najmä vápencového a ílovitého charakteru.

Vzorky na degustovanie: 

LAGRIMAS DE MARIA – V roku 2008 sa enologička vinárstva Patrocinio, María Martínez, rozhodla založiť vlastnú radu vín pod značkou “Máriine slzy”. Ponúka jej vlastné “know how” a zákazníkom chce priblížiť vinárstvo Patrocinio aj prostredníctvom svojho pohľadu na víno. Samotné slzy majú reprezentovať stopy zanechané vínom v pohári a chuť, ktorá vám po víne zostane v ústach. Takmer všetky vína v tejto rade sú jedno-odrodové a dorábané z klasických Rioja odrôd, ako śu Viura a Tempranillo. Ovocné chute a vône týmto vínam dominujú.

 

  • Ochutnávka ručne robených čokolád Jordi’s

Jordi’s sú čokolády vyrábané v Čechách špeciálnou formou Bean to Bar – celý proces výroby prebieha na jednom mieste. Tieto exkluzívne čokolády sú vyrábané z ručne miešaných zmesí kakaových bôbov. Praženie prebieha pri nízkej teplote, čo zabezpečuje nezameniteľnú chuť. Čokolády sa vyrábajú v  limitovaných ediciách.

Vzorka valentínskej edície ako darček na domov :).

Termín: Piatok  15.2. 19:00 – 21:00 

Cena: 35 EUR/pár

MÁME VYPREDANÉ